Używamy plików cookie, aby optymalnie zaprojektować naszą stronę internetową dla Ciebie i stale ją ulepszać. Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.

Europa dzisiaj w dniu 25.05.2014 Wybory europejskie

Europa dzisiaj ...

Jasne nie dla Parlamentu Europejskiego wstrzymać się od głosu, niemiecki rząd w Parlamencie Europejskim, w głosowaniu nad Genmais i MONSANTO? Dla wszystkich, którzy tego nie zauważyli, najpierw zgodzili się we wszystkich partiach, że nie chcą tego, a także obywatele byli w 80% przeciwko GM kukurydzy w Niemczech i Europie, więc wyraźne NIE w głosowaniu w Parlamencie Europejskim na nie wiemy, czego chcemy i wstrzymujemy się od głosu. Doprowadziło to do tego, że całe głosowanie zakończyło się tak. Gdyby więc Niemcy przegłosowały NIE, całe głosowanie byłoby przegłosowane NIE. Czy to rząd reprezentuje nasze interesy?

Lub umowa o wolnym handlu TTIP, która została w 100% potajemnie wynegocjowana, została zebrana przez Parlament UE ... Chociaż tak wielu, jak sądzę, 90% jest przeciwnych .... Czy są to przedstawiciele, których wybraliśmy i są oddani Niemcom i ich potrzebom ... Nie sądzę.


Jest kłamany, że jest targowany i oszukiwany, ponieważ branża faktycznie rządzi wszystkim ... tak, ty też. Dopóki uczestniczysz w konsumpcji, mają jeszcze jeden powód, aby kontynuować zarabianie.

{youtube} enc4uJilZts | 600 | 450 | 0 {/ youtube}

Zobacz, co naprawdę wydarzyło się na Krymie, gdy wybory były .... i pomyśl o tym, co nam powiedziano. ... ponad 90% mieszkańców Krymu zdecydowało się przyłączyć do Rosji ... to samo pragnęło Ukrainy. Wybór lub lepszy plebiscyt dla Europy lub Rosji i myślę, że co najmniej 70% Ukraińców NIE chce jechać do UE.

Pytasz siebie, dlaczego wybieramy ?? Jeśli i tak wszystko pójdzie dobrze. Myślę, że NIE wybieram, ale też nie ma rozwiązania ... raczej cofnięcie wyboru ... ale przejdzie, jeśli 80% ludzi w Europie powiedziałoby jako przykład, że wybieramy ... Myślę, że tak czy inaczej, nie przestawaj uruchomiony. Lub co masz na myśli, że przedstawiciele w Parlamencie Europejskim zaczynają głośno i pokazują nadużycia:

{youtube} SQ1WWlcqKuY | 600 | 450 | 0 {/ youtube}

Ostatni film pokazuje, jak wiele lat temu, w połowie lat 90., zostało powiedziane, ale co się dzieje w jaki sposób iz czym jakie tło ... dopiero teraz powoli wychodzi na jaw ..... patrzy na CIEBIE i UWAŻA CO ZE EUROPĄ .... JAK DZIAŁA DO GDZIE ... ???

{youtube} cUSazICuBiM | 600 | 450 | 0 {/ youtube}

Więc WYBIERZ i RESTART ... Europa może rosnąć razem, ale nie z FORCTION i BEZ żadnych praw ..... Będziemy dobrowolnie i razem ...... MOJA OPINIA Całkowicie WYBÓR PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO ... w przeciwnym razie trwa w Europie, tak jak w Grecji, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii i jest CAŁKOWITA OCHRONA .... !!!